Macedonian Albanian English German Italian

  

Резултати 1. коло Супер лига пионери и помлади пионери

Одиграно првото коло во супер лигата кај пионерите  и помладите пионери. ...
Повеќе...

Резултати 1. коло Супер лига младинци и кадети

Одиграно првото коло во супер лигата во младинска и кадетска конкуренција....
Повеќе...

Делегирање 3. МФЛ (18/19 Април)

Одредени официјалните лица за викенд натреварите во 3. МФЛ....
Повеќе...

Делегирање 3. МФЛ

Одредени официјалните лица за  натпреварите во 3. МФЛ. ...
Повеќе...

Општински лиги: Резултати и табели

Викендов се одиграа и натпревари во Општинските лиги. ...
Повеќе...

Home

Македонскиот фудбал на дланка!

Одиграно првото коло во третите лиги

Недела, 30 Август 2015 21:04 Администратор
Печати PDF

Одиграно првото коло во  третите лиги.

Последно освежено ( Понеделник, 31 Август 2015 08:29 ) Повеќе...
 

Резултати 1. коло Супер лига младинци и кадети

Недела, 23 Август 2015 21:56
Печати PDF

Одиграно првото коло во супер лигата во младинска и кадетска конкуренција.

Последно освежено ( Недела, 23 Август 2015 22:05 ) Повеќе...
 

Резултати 1. коло Супер лига пионери и помлади пионери

Недела, 23 Август 2015 22:14
Печати PDF

Одиграно првото коло во супер лигата кај пионерите  и помладите пионери.

Повеќе...
 

Делегирање 3. МФЛ (18/19 Април)

Петок, 17 Април 2015 14:32
Печати PDF

Одредени официјалните лица за викенд натреварите во 3. МФЛ.

Повеќе...
 


Страница 1 од 132
Банер
Банер