Macedonian Albanian English German Italian

  

Резултати 16. коло 3. МФЛ Исток

Викендов се одигра 16. коло во 3. МФЛ Исток. ...
Повеќе...

Резултати 14. коло 3. МФЛ - Југ

Викендов се одигра 14. коло во 3. МФЛ - Југ. ...
Повеќе...

Одиграни куп натпревари во младинските категории

Одиграни 1/8 финалните куп натпревари во младинските категории. ...
Повеќе...

Резултати 1. коло Супер лига пионери и помлади пионери

Одиграно првото коло во супер лигата кај пионерите  и помладите пионери. ...
Повеќе...

Резултати 1. коло Супер лига младинци и кадети

Одиграно првото коло во супер лигата во младинска и кадетска конкуренција....
Повеќе...

Home

Македонскиот фудбал на дланка!

Резултати 1. коло Супер лига пионери и помлади пионери

Недела, 23 Август 2015 22:14
Печати PDF

Одиграно првото коло во супер лигата кај пионерите  и помладите пионери.

Повеќе...
 

Делегирање 3. МФЛ (18/19 Април)

Петок, 17 Април 2015 14:32
Печати PDF

Одредени официјалните лица за викенд натреварите во 3. МФЛ.

Повеќе...
 

Резултати 1. коло Супер лига младинци и кадети

Недела, 23 Август 2015 21:56
Печати PDF

Одиграно првото коло во супер лигата во младинска и кадетска конкуренција.

Последно освежено ( Недела, 23 Август 2015 22:05 ) Повеќе...
 

Делегирање 3. МФЛ

Петок, 03 Април 2015 12:22
Печати PDF

Одредени официјалните лица за  натпреварите во 3. МФЛ.

Последно освежено ( Сабота, 04 Април 2015 12:14 ) Повеќе...
 


Страница 2 од 132
Банер
Банер