Macedonian Albanian English German Italian

   Home

2. МФЛ: Извлечни двојките за бараж натпреварите

Печати PDF

Денес во просториите на ФФМ беа извлечни двојките за бараж натпреварите за пополнување на 2. МФЛ.

Еве ги двојките:

 

Зајази - Младост Царев Двор

Кожуф - Гоблен Јуниор

Победа Јуниор - Влазрими

Беласица - Вардар Неготино

 

Натпреврарите ќе се одиграат на 31.05. 2014  со почеток во 16ч.

 

 

 

 

Банер
Банер