Macedonian Albanian English German Italian

   Home МФЛ Б-екипи: Работнички-Вардар - Одложено

Б-екипи: Работнички-Вардар - Одложено

Понеделник, 21 Март 2016 19:24
Печати PDF

Натпреварот помеѓу Б екипите на Работнички и Вардар кој беше закажан за утре (вторник) во 14 часот на стадионот на Алумина е одложен во меѓусебен договор на двете екипите. Новиот термин за натпреварот дополнително ќе биде одреден дополнително.

Банер
Банер