Macedonian Albanian English German Italian

   Home Архива

Полуфинални натпревари во Купот на Македонија

Вторник, 26 Април 2011 18:29
Печати PDF

 

 

Куп- Жени  (реванш натпревари)

Среда 27.04.2011 година

Наше Такси - Билјанини Извори (5-0)

Победа - Борец (2-0)

Во заградата се резултатите од првите натпревари.

 

Куп- Младинци (реванш натпревари)

Среда 27.04.2011 година 14.30 ч.

Влазерими - Ренова

Пелистер - Напредок

 

Куп- Кадети (реванш натпревари)

Среда 27.04.2011 година 14.30 ч.

11 Октомври - Милано

Слога Југомагнат  - Македониа Ѓ.П.

 

Куп-Пионери (први натпревари)

Среда 27.04.2011 година

Пантери - Истатов (15.00 ч.)

11 Октомври - Ренова 3-1

 

Последно освежено на Вторник, 26 Април 2011 20:15
Банер
Банер