Macedonian Albanian English German Italian

   Home Архива

Македонија и Истатов победници во купот

Понеделник, 23 Мај 2011 10:01
Печати PDF

Во пионерското финале екипата на „Истатов" ја совлада Ренова со 1-0, додека во финалето за кадети подобар беше тимот на Македонија кој забележа убедлива победа од 3-0 против 11. Октомври.

 

Банер
Банер