Macedonian Albanian English German Italian

   Home Архива

1/4 финални плеј-оф натпревари кај пионерите

Среда, 25 Мај 2011 09:54
Печати PDF

Еве ги 1/4- финалните парови:

СЦ Истатов - Морнар Радожда

11 Октомври - Брегалница

Работнички - Кочани

Ринија Куманово - Ренова

 

Последно освежено на Среда, 25 Мај 2011 10:11
Банер
Банер