Macedonian Albanian English German Italian

   Home Архива

Финале Куп: Охрид 2004 - Охрид Лоте

Вторник, 31 Мај 2011 17:26
Печати PDF

Во финалето ќе се сретнат екипите на „Охрид 2004“ и „Охрид Лоте“, а победникот ќе се пласира во 1/16-финалето во купот на Р.М во натпреварувачката 2011/2012 г.

Финалниот натпревар во Општинскиот куп ќе започне во 16.30 ч.

Последно освежено на Вторник, 31 Мај 2011 17:34
Банер
Банер