Macedonian Albanian English German Italian

   Home Архива

Младинскиот тим на Љуботен фуриозно на стартот

Вторник, 05 Јули 2011 19:28
Печати PDF
Под палката на Љубиша Павловиќ денес генерацијата 92/93 год. на Љуботен со високи 5-1 го торпедираше косовскиот тим на Печ. Наредниот натпревар младите Љуботенци го играат против тимот на Беса Каваја.

Банер
Банер