Macedonian Albanian English German Italian

   Home Архива

Пријателски натпревар: Партизан - Металург

Среда, 06 Јули 2011 11:14
Печати PDF

Натпреварот е од затворет тип и ќе се одигра пред празни трибини. Почетокот на натпреварот е закажан за 20.45 ч. Ова ќе биде одличен тест натпревар за двете екипи бидејќи веќе следната недела ги стартуваат напреварите во Лигата на Шампионите односно Лига Европа.

 

Последно освежено на Среда, 06 Јули 2011 11:36
Банер
Банер