Macedonian Albanian English German Italian

   Home Архива

Супер куп: Шкендија - Металург

Вторник, 19 Јули 2011 14:26
Печати PDF

Супер куп средбата помеѓу шампионот Шкендија и освојувачот на купот Металург ќе се одигра на Филип Втори в недела 24.07 со почеток во 18.30ч со директен ТВ пренос на МТВ.

Извор:www.ffm.com.mk

Последно освежено на Вторник, 19 Јули 2011 14:30
Банер
Банер