Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јуни - Септември 2016 г. - Недела, 31. Јули 2016 - 17:00 h

Ренова Работнички

 Match details
Match Date : Недела, 31 Јули 2016
Match Time : 17:00 h
 
Playground : стадион Јегуновце
 
 Summary

Натпреварот е одложен во договор на двете екипи.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер