Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари- Февруари 2017 г. - Среда, 18. Јануари 2017 - 14:00 h

Пелистер Шкендија 79
2 0

 Match details
Match Date : Среда, 18 Јануари 2017
Match Time : 14:00 h
 
Playground : СРЦ „Билјанини Извори" - Охрид
 
 Summary

Пелистер - Шкендија 79   2-0 (1-0):: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер