Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари - Март 2019 г. - Петок, 01. Февруари 2019 - 14:30 h

Ренова Струга Трим Лум

 Match details
Match Date : Петок, 01 Февруари 2019
Match Time : 14:30 h
 
Playground : СРЦ „Билјанини Извори" - Охрид
 
 Summary

НАТПРЕВАРОТ НЕ СЕ ОДИГРА.

ЕКИПАТА НА РЕНОВА НЕ ДОПАТУВА ЗА ОДИГРУВАЊЕ НА НАТПРЕВАРОТ  БИДЕЈЌИ НЕКОЛКУМИНА ФУДБАЛЕРИ ИМАЛЕ СТОМАЧЕН ВИРУС.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер