Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари - Март 2019 г. - Недела, 27. Јануари 2019 - 14:00 h

Академија Пандев ЦСКА Москва У21 (Рус)
2 0

 Match details
Match Date : Недела, 27 Јануари 2019
Match Time : 14:00 h
 
Playground : Анталија (Турција)
 
 Summary

 

 :: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер