Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јули - Август 2020 г. - Сабота, 25. Јули 2020 - 16:00 h

Работнички Тиквеш

 Match details
Match Date : Сабота, 25 Јули 2020
Match Time : 16:00 h
 
Playground : СРЦ „Билјанини Извори" - Охрид
 
 Summary

НАТПРЕВАРОТ Е ОТКАЖАН

Екипата на Работнички ќе игра со ГФК Охрид Лихнидос од 16ч.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер