Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јули - Август 2020 г. - Сабота, 25. Јули 2020 - 10:00 h

ГФК Охрид Лихнидос Кораб

 Match details
Match Date : Сабота, 25 Јули 2020
Match Time : 10:00 h
 
Playground : СРЦ „Билјанини Извори" - Охрид
 
 Summary

 НАТПРЕВАРОТ Е ОТКАЖАН (гостинскта екипа нема напревено Covid тестови)

Екипата на ГФК Охрид ќе игра со Работнички од 16ч.
:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер