Познати 1/4 финалните двојки во Купот

Четврток, 06 Октомври 2011 15:46
Печати

Куп на Македонија, 1/4 финале:

 

Работнички - Напредок
Ренова - Тетекс
Хоризонт Турново - Брегалница Штип
Вардар - 11 Октомври

Првите натпревари ќе се одиграат на 19 октомври во 14 часот, а реванш натпреварите се закажани за 9 ноември во 13 часот.

Последно освежено на Четврток, 06 Октомври 2011 15:53