Macedonian Albanian English German Italian

  

Резултати 16. коло 3. МФЛ Исток

Викендов се одигра 16. коло во 3. МФЛ Исток. ...
Повеќе...

Резултати 14. коло 3. МФЛ - Југ

Викендов се одигра 14. коло во 3. МФЛ - Југ. ...
Повеќе...

Одиграни куп натпревари во младинските категории

Одиграни 1/8 финалните куп натпревари во младинските категории. ...
Повеќе...

Резултати 1. коло Супер лига пионери и помлади пионери

Одиграно првото коло во супер лигата кај пионерите  и помладите пионери. ...
Повеќе...

Резултати 1. коло Супер лига младинци и кадети

Одиграно првото коло во супер лигата во младинска и кадетска конкуренција....
Повеќе...

Home

Македонскиот фудбал на дланка!

Делегирање 8. коло 3. МФЛ Север

Петок, 17 Октомври 2014 19:56
Печати PDF

Одредени официјалните лица за 8. коло 3.МФЛ Север.

Повеќе...
 

Делегирање 7. коло 3. МФЛ Север и Југ

Петок, 10 Октомври 2014 20:25
Печати PDF

Одредени официјалните лица за 7. коло 3. МФЛ Север и Југ.

Повеќе...
 

Делегирање 8. коло 3. МФЛ Југ и Запад

Петок, 17 Октомври 2014 09:57
Печати PDF

Одредени официјалните лица за викенд натпреварите во 3. МФЛ Југ и Запад.

 

Повеќе...
 

Делегирање 6. коло 3. МФЛ Север и Југ

Петок, 03 Октомври 2014 09:36
Печати PDF

Одредени официјалните лица за 6. коло 3. МФЛ Север и Југ.

Последно освежено ( Петок, 03 Октомври 2014 09:41 ) Повеќе...
 


Страница 7 од 134
Банер
Банер