Macedonian Albanian English German Italian

  

Резултати 16. коло 3. МФЛ Исток

Викендов се одигра 16. коло во 3. МФЛ Исток. ...
Повеќе...

Резултати 14. коло 3. МФЛ - Југ

Викендов се одигра 14. коло во 3. МФЛ - Југ. ...
Повеќе...

Одиграни куп натпревари во младинските категории

Одиграни 1/8 финалните куп натпревари во младинските категории. ...
Повеќе...

Резултати 1. коло Супер лига пионери и помлади пионери

Одиграно првото коло во супер лигата кај пионерите  и помладите пионери. ...
Повеќе...

Резултати 1. коло Супер лига младинци и кадети

Одиграно првото коло во супер лигата во младинска и кадетска конкуренција....
Повеќе...

Home

Македонскиот фудбал на дланка!

Соработка со Betadria и Transfer-sport

Четврток, 06 Јануари 2011 11:59
Печати PDF

Една од најпопуларните on-line интернет обложувачки портали Betadria.com и Transfer-sport.com со најголема понуда на таленти постанаа едни од  партнерите на нашиот портал www.makfudbal.com.

Последно освежено ( Петок, 07 Јануари 2011 22:03 ) Повеќе...
 


Страница 134 од 134
Банер
Банер