Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари - Март 2021 г. - Сабота, 30. Јануари 2021 - 12:00 h

Арсенал Тула (Рус) ФК Силекс
4 1

 Match details
Match Date : Сабота, 30 Јануари 2021
Match Time : 12:00 h
 
Playground : Анталија (Турција)
 
 Summary

 

 

 

.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::

Последни вести

Банер
Банер