Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јуни - Ноември 2021 г. - Недела, 18. Јули 2021 - 18:00 h

ФК АП Брера ФК Детонит Плачковица
1 1

 Match details
Match Date : Недела, 18 Јули 2021
Match Time : 18:00 h
 
 
 Summary

 :: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::

Последни вести

Банер
Банер