Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари - Февруари - Недела, 06. Февруари 2011 - 14:00 h

Охрид Лоте ФК Еуромилк ГЛ
3 1

 Match details
Match Date : Недела, 06 Февруари 2011
Match Time : 14:00 h
 
 
 Summary

Охрид Лоте - Еуромилк Г.Л  3-1 (2-1)

стадион: СРЦ “Билјанини Извори“ - Охрид

Стрелци: Ристовски (2), Стојкоски (ОЛ); Лазаревски (ЕМ):: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::

Последни вести

Банер
Банер