Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари/Февруари 2012 г. - Вторник, 31. Јануари 2012 - 12:00 h

Брегалница 2008 Силекс
4 0

 Match details
Match Date : Вторник, 31 Јануари 2012
Match Time : 12:00 h
 
Playground : СРЦ “Истатов“ - Нов Дојран
 
 Summary

Натпреварот се игра во Дојран.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер