Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари/Февруари 2012 г. - Среда, 25. Јануари 2012 - 12:00 h

ГФК Тиквеш 09 ФК Вардар
0 3

 Match details
Match Date : Среда, 25 Јануари 2012
Match Time : 12:00 h
 
Playground : СРЦ “Истатов“ - Нов Дојран
 
 Summary

Натпреварот се игра во Дојран.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::

Последни вести

Банер
Банер