Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јануари/Февруари 2012 г. - Недела, 29. Јануари 2012 - 12:00 h

Кожуф Миравци 11 Октомври
2 2

 Match details
Match Date : Недела, 29 Јануари 2012
Match Time : 12:00 h
 
Playground : стадион Миравци
 
 Summary

Натпреварот се игра во Миравци.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::

Последни вести

Банер
Банер