Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јули - Септември 2020 г. - Недела, 19. Јули 2020 - 17:30 h

Шкендија 79 Македонија ЃП
1 1

 Match details
Match Date : Недела, 19 Јули 2020
Match Time : 17:30 h
 
Playground : Градски стадион - Тетово
 
 Summary

 

 :: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер