Macedonian Albanian English German Italian

   Home Пријателски Клубски Распоред/Резултати

Пријателски натпревари
 Matchreport: Јули - Септември 2020 г. - Петок, 24. Јули 2020 - 18:00 h

Шкендија 79 Работнички
2 0

 Match details
Match Date : Петок, 24 Јули 2020
Match Time : 18:00 h
 
Playground : СРЦ „Билјанини Извори" - Охрид
 
 Summary

 

 :: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::
Банер
Банер