Macedonian Albanian English German Italian

   Home Лига жени 1. ЖФЛ Распоред/Резултати

1. ЖФЛ 2023/24
 Matchreport: 13. коло - Сабота, 25. Ноември 2023 - 14:15 h

ЖФК Шкендија ЖФК Речица
4 0

 Match details
Match Date : Сабота, 25 Ноември 2023
Match Time : 14:15 h
 
Playground : стадион АМС - Тетово
 
 Summary

Натпреварот е прекинат во 70-тата минута при резултат 4-0 за Шкендија, поради лоши временски услови и големи количини на снег на теренот. Натпреварот е регистриран со постигнатиот резултат.:: Powered by JoomLeague - Version 0.0.0.a ::

Последни вести

Банер
Банер